Kinkekaart on meeldejääv kingitus sõpradele või perele. Kinkekaart sobib igale inimesele – ta võib olla algaja või tantsukogemusega, üksiktantsija või paaris. 

Seltskonnatants on mõõduka koormusega ja sobib ka inimestele, kes igapäevaselt aktiivse spordiga ei tegele. Tantsimine annab argipäevadesse sära, parandab füüsilist vormi ja annab enesekindlust!

Mida pakume

  • Professionaalsed õpetajad – meie õpetajad Veiko Ratas ja Kairi Paama on tantsuõpetaja kutsetunnistusega ning aastatepikkuse kogemusega. See on väga oluline nii edasijõudnute kui algajate puhul – õige metoodikaga leiame igale õppijale viisi, et saaks sammud selgeks ja silmad särama!
  • Suur saal – seltskonnatantsude jaoks on ideaalne suurem saal, nö aeroobikasaalis on keeruline pikemaid sammukombinatsioone õppida. Meie kogemus näitab, et ka algajad kasutavad suure saali pikkuse kiiresti ära.
  • Põhjalik õpe – meie kursustel on tunnid 90 minutit, tänu millele on kursuse lõpetanute tantsuoskus parem – jõuame õppida uusi samme ning vanu kinnistada. Eratunni pikkus on 45, 60 või 90 minutit.
  • Hind – meie eesmärk on pakkuda tantsurõõmu võimalikult taskukohase hinnaga. Tänu sellele, et meie tantsukooli omanikud ja õpetajad on samad inimesed, ei ole meil iial omanike survet “tund lihtsalt ära teha”. Anname iga tundi südamega ja lähtuvalt tantsijast!

Kinkekaardi valikud

  • Seltskonnatantsu kursus paarile – 140 eurot (kehtib 1 aasta). Kinkekaardi saaja saab valida endale sobiva kursuse. Algajate kursused on meil vähemalt kaks korda aastas. Jätkukursus sobib kõigile, kellel on varem mõni seltskonnatantsu kursus läbitud. Lisaks on meil edasijõudnute kursused mitmel erineval tasemel.
  • Eratund peatreener Veiko Ratasega – 45 eurot/45 min. Veiko on neljakordne Eesti meister, kes õpetab nii standardtantse (Aeglane valss, Tango, Viini valss, seltskonnatantsu fokstrot, Quickstep) kui Ladina-Ameerika tantse (Samba, Rumba, Cha cha cha, Jive). 

Eratund õpetaja Kairi Paamaga – 45 eurot/45 min  Kairi õpetab klassikalisi ladina tantse (rumba, samba, chacha, jive) ning Salsat ja Bachatat.

  • Vaba summaga kinkekaart – valige ise summa ning kinkekaardi saaja valib talle sobiva tantsimise vormi. Kinkekaarti saab kasutada ka osaliseks tasumiseks, saab kinkida “seemne” ning inimene ise panustab juurde.

Kinkekaardi saame saata nii kujundatuna elektrooniliselt kui kaunile paberile välja trükituna. 

Kinkekaardi soetamiseks kirjutage veiko.ratas@gmail.com