Algajad

16.jaan 2020 alustame algajate kursustega:
Tartus, neljapäeviti 19.15-20.30 (juhendab Helena Kruusamäe)

Lisainformatsioon algajatele Tartu 16.jaan 2020

21.jaan 2020 alustame algajate kursustega:
Tartus, teisipäeviti 20.15-21.45 (juhendab Veiko Ratas)

Lisainformatsioon algajatele Tartu 21.jaan 2020

8.jaan 2020 alustame edasijõudnute kursustega:
Tartus, kolmapäeviti 19.30-20.45 (juhendab Helena Kruusamäe)

Lisainformatsioon edasijõudnutele Tartu 8.jaan 2020

9.jaan 2020 alustame edasijõudnute kursustega (algus lükkub edasi 30.jaanuarile):
Valgas, neljapäeviti 19.00 – 20.30 (juhendab Veiko Ratas)

Lisainformatsioon 30.jaan 2020 Valga edasijõudnutele

Registreeru siin

Kursused

Õpetame paaristantse, mida tantsitakse tantsuõhtutel, ballidel, sünnipäevadel, pidulikel koosviibimistel. Kui tahad korralikult tantsima õppida, et koos meeldiva kaaslasega tantsimist nautida, siis need kursused on just Sinule. Seltskonnatantsu algkursus on mõeldud neile, kes pole varem tantsimist õppinud, oodatud on päris algajad tantsuhuvilised. Kursuse jooksul omandatakse esmased oskused tantsupõrandal toimetulekuks. Algkursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot, samba, cha cha cha, rumba, jive. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt kursusele registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite.

Soovitused kursusel osalejatele

Kas peab tulema koos partneriga? Õpetame paaristantse, seetõttu on vajalik tulla koos partneriga. Võib tulla ka üksinda, kuid me ei garanteeri paarilise leidmist. Kui Sul pole tantsupartnerit, siis külasta meie partneriotsingu lehekülge.

Kuidas kursusel riietuda? Riietuse juures on olulisteks märksõnad mugavus ja korrektsus. Põhimõtteliselt sobib kõik mille juurde jalanõudeks kuuluvad kingad. Kingade valikul peaks lähtuma sellest, et kursusel tuleb nendega ca 90 minutit tantsida, seega peaksid need olema mugavad. Võimaluse korral palume parketil tantsimiseks kaasa võtta vahetusjalanõud!

Edasijõudnud

Järgmine edasijõudnute kursus alustab:

Tartus, kolmapäeviti, kl 19.30-20.45, alates 8.jaan 2020, edasijõudnute kursus (juhendab Helena Kruusamäe)

Lisainformatsioon edasijõudnutele Tartu 8.jaan 2020

30.jaan 2020 alustame edasijõudnute kursustega:
Valgas, neljapäeviti 19.00 – 20.30 (juhendab Veiko Ratas)

Lisainformatsioon 30.jaan 2020 Valga edasijõudnutele

Registreeru siin

Kursused

Seltskonnatantsu edasijõudnute kursusele ootame nii suuremate kui väiksemate kogemustega tantsupaare kes soovivad oma tantsuoskust täiendada. Kursusel osalemise eelduseks on läbitud algkursus ja põhiliikumiste tantsimise oskus (algkursuse programmi tantsude raames). Tantsud on samad, mis algkursusel. Edasijõudnute kursuse märksõnad on kordamine, juurdeõppimine, praktiseerimine. Kursuse jooksul korratakse üle varem õpitu, võetakse juurde uusi tantsufiguure (tantsusamme), toimub pidev praktiseerimine - läbitantsimine.

Regulaarsed tunnid

Regulaarsest tantsuõppest huvitatud edasijõudnud tantsuhuvilisi kutsume liituma Tantsuklubi Tango harrastustantsu gruppidega. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt kursusele registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite

Seltskonnatants
Seltskonnatants
Seltskonnatants