Seltskonnatants täiskasvanutele

  • Selleks hooajaks on seltskonnatantsu kursused lõppenud. Uued kurusused sügisel 2024.

Täpsem info ja registreerumine

Seltskonnatantsu kursused (1.-5. tase)

Õpetame paaristantse, mida tantsitakse tantsuõhtutel, ballidel, sünnipäevadel, pidulikel koosviibimistel. Kui tahad korralikult tantsima õppida, et koos meeldiva kaaslasega tantsimist nautida, siis need kursused on just Sinule.

Mida pakume
  • Professionaalsed õpetajad - meie õpetajad Veiko Ratas ja Kairi Paama on tantsuõpetaja kutsetunnistusega ning aastatepikkuse kogemusega. See on väga oluline nii edasijõudnute kui algajate puhul - õige metoodikaga leiame igale õppijale viisi, et saaks sammud selgeks ja silmad särama!

  • Suur saal - seltskonnatantsude jaoks on ideaalne suurem saal, nö aeroobikasaalis on keeruline pikemaid sammukombinatsioone õppida. Meie kogemus näitab, et ka algajad kasutavad suure saali pikkuse kiiresti ära.

  • Põhjalik õpe - meie kursustel on tunnid 90 minutit, tänu millele on kursuse lõpetanute tantsuoskus parem - jõuame õppida uusi samme ning vanu kinnistada. Eratunni pikkus on 45, 60 või 90 minutit.

  • Hind - meie eesmärk on pakkuda tantsurõõmu võimalikult taskukohase hinnaga. Tänu sellele, et meie tantsukooli omanikud ja õpetajad on samad inimesed, ei ole meil iial omanike survet “tund lihtsalt ära teha”. Anname iga tundi südamega ja lähtuvalt tantsijast!

Seltskonnatantsu algkursus (1. tase)

Kursus on mõeldud neile, kes pole varem tantsimist õppinud, oodatud on päris algajad tantsuhuvilised. Kursuse jooksul omandatakse esmased oskused tantsupõrandal toimetulekuks. Algkursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot, samba, cha cha cha, rumba, jive. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt kursusele registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite.

Algajate jätkukursus (2. tase)

Sellele kursusele ootame algkursuse läbinud tantsupaare kes soovivad oma tantsuoskust täiendada. Kursusel osalemise eelduseks on läbitud algkursus (kas TK Tangos või mõnes teises tantsukoolis) ja põhiliikumiste tantsimise oskus (algkursuse programmi tantsude raames). Tantsud on samad, mis algkursusel. Algajate jätkukursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Omandatakse juurde lihtsamaid tantsusamme ja kinnistatakse algkursusel õpitut.

Edasijõudnute kursus I ja II (3. tase)

Sellele kursusele ootame 1.-2. taseme läbinud tantsupaare kes soovivad oma tantsuoskust veelgi täiendada. Kursus on jagatud kaheks - I ja II osa. Kursusel osalemise eelduseks on 1. ja 2. taseme algajate kursuste läbimine (kas TK Tangos või mõnes teises tantsukoolis). Edasijõudnute kursuste kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Kursuse märksõnad on kordamine, juurdeõppimine, praktiseerimine. Korratakse varem õpitut, võetakse juurde uusi tantsufiguure (tantsusamme), toimub pidev praktiseerimine - läbitantsimine.

Regulaarne tantsuõpe (4.-5. tase)

Kutsume kõiki edasijõudnud tantsuhuvilisi liituma Tantsukool Tango harrastustantsu gruppidega. Tunnid toimuvad regulaarselt septembrist maini 1 kord nädalas 90 minutit. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite

Soovitused kursusel osalejatele

Kas peab tulema koos partneriga? Õpetame paaristantse, seetõttu on vajalik tulla koos partneriga. Võib tulla ka üksinda, kuid me ei garanteeri paarilise leidmist. Kui Sul pole tantsupartnerit, siis külasta meie partneriotsingu lehekülge.

Kuidas kursusel riietuda? Riietuse juures on olulisteks märksõnad mugavus ja korrektsus. Põhimõtteliselt sobib kõik mille juurde jalanõudeks kuuluvad kingad. Kingade valikul peaks lähtuma sellest, et kursusel tuleb nendega ca 90 minutit tantsida, seega peaksid need olema mugavad. Võimaluse korral palume parketil tantsimiseks kaasa võtta vahetusjalanõud!

Tantsuõppe videod

Oleme väljatöötanud ka spetsiaalsed tantsuõppe videod, mis on leitavad Youtube keskkonnas Tantsukool Tango lehel.Seltskonnatants
Seltskonnatants
Seltskonnatants