Seltskonnatants täiskasvanutele

Tantsukoolis Tango toimuvad 2023-24 hooajal järgmised seltskonnatantsu kursused:

  • 24.nov 2023, Seltskonnatantsu kursus edasijõudnutele (3. tase) Tartus, Ilmatsalu tn. 5 saalis, reedeti 19.00-20.30 (8 korda 1,5 tundi), vahele jäävad 22. ja 29.dets. Kursust viib läbi Veiko Ratas.
  • 28.nov 2023, jätkukursus algajatele (2. tase) Tartus, Ilmatsalu tn. 5 saalis, teisipäeviti 20.00-21.30 (8 korda 1,5 tundi), vahele jäävad 19. ja 26.dets ning 2.jaan. Kursust viib läbi Veiko Ratas. Täpsem info
  • Uus kursus algajatele (1. tase) alustab jaanuaris 2024. Täpsem kuupäev ja nädalapäev täpsustamisel. Kui te soovite selle kursuse kohta infot, siis võite ennast eelregistreerida meie lehel siin.
  • Lisaks toimuvad regulaarselt erinevate tasemete tunnid esmaspäeviti kl. 20.00-21.30 (3. tase), pühapäeviti kl. 10.30-12.00 (4. tase) ja pühapäeviti kl. 18.00-19.30 (5. tase). Nendesse rühmadesse registreerimiseks kirjutage meile

Registreeruma

Kursused (1.-5. tase)

Õpetame paaristantse, mida tantsitakse tantsuõhtutel, ballidel, sünnipäevadel, pidulikel koosviibimistel. Kui tahad korralikult tantsima õppida, et koos meeldiva kaaslasega tantsimist nautida, siis need kursused on just Sinule.

Seltskonnatantsu algkursus (1. tase)

Kursus on mõeldud neile, kes pole varem tantsimist õppinud, oodatud on päris algajad tantsuhuvilised. Kursuse jooksul omandatakse esmased oskused tantsupõrandal toimetulekuks. Algkursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot, samba, cha cha cha, rumba, jive. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt kursusele registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite.

Algajate jätkukursus (2. tase)

Sellele kursusele ootame algkursuse läbinud tantsupaare kes soovivad oma tantsuoskust täiendada. Kursusel osalemise eelduseks on läbitud algkursus (kas TK Tangos või mõnes teises tantsukoolis) ja põhiliikumiste tantsimise oskus (algkursuse programmi tantsude raames). Tantsud on samad, mis algkursusel. Algajate jätkukursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Omandatakse juurde lihtsamaid tantsusamme ja kinnistatakse algkursusel õpitut.

Edasijõudnute kursus (3. tase)

Sellele kursusele ootame 1.-2. taseme läbinud tantsupaare kes soovivad oma tantsuoskust veelgi täiendada. Kursusel osalemise eelduseks on 1. ja 2. taseme kursuste läbimine (kas TK Tangos või mõnes teises tantsukoolis). Edasijõudnute kursuse kestvus on 8 x 90 minutit, tunnid toimuvad üks kord nädalas. Kursuse märksõnad on kordamine, juurdeõppimine, praktiseerimine. Korratakse varem õpitu, võetakse juurde uusi tantsufiguure (tantsusamme), toimub pidev praktiseerimine - läbitantsimine.

Regulaarne tantsuõpe (4.-5. tase)

Kutsume kõiki edasijõudnud tantsuhuvilisi liituma Tantsukool Tango harrastustantsu gruppidega. Tunnid toimuvad regulaarselt septembrist maini 1 kord nädalas 90 minutit. Kuna tantsutunnis osalejate arv on piiratud, siis palume end eelnevalt registreerida. Registreerimiseks tuleb teatada enda ja oma partneri ees- ning perekonnanimi, samuti kursus millel osaleda soovite

Soovitused kursusel osalejatele

Kas peab tulema koos partneriga? Õpetame paaristantse, seetõttu on vajalik tulla koos partneriga. Võib tulla ka üksinda, kuid me ei garanteeri paarilise leidmist. Kui Sul pole tantsupartnerit, siis külasta meie partneriotsingu lehekülge.

Kuidas kursusel riietuda? Riietuse juures on olulisteks märksõnad mugavus ja korrektsus. Põhimõtteliselt sobib kõik mille juurde jalanõudeks kuuluvad kingad. Kingade valikul peaks lähtuma sellest, et kursusel tuleb nendega ca 90 minutit tantsida, seega peaksid need olema mugavad. Võimaluse korral palume parketil tantsimiseks kaasa võtta vahetusjalanõud!

Tantsuõppe videod

Oleme väljatöötanud ka spetsiaalsed tantsuõppe videod, mis on leitavad Youtube keskkonnas Tantsukool Tango lehel.

Seltskonnatants
Seltskonnatants
Seltskonnatants