Algajad

Alates septembrist ootame uusi algajaid tantsulapsi vanuses 5-9 eluaastat treeningutesse Veerikul! Tunnid teisipäeviti ja neljapäeviti kl.18.30 -20.00,  Ilmatsalu tn.5 Tantsukool Tango saalis.

Kui soovite eelregistreerida siis vajutage siia

Lapsed 1. aasta

Igal sügisel võtab TK Tango vastu uusi lapsi alates 5. eluaastast (erandkorras ka nooremaid). Tunnid toimuvad 2 korda nädalas 1,5 tundi korraga. Esimesel aastal tutvutakse 5 võistlustantsuga: aeglane valss, quickstep, cha cha cha, samba ja jive. Lisaks nendele tantsudele õpitakse palju erinevaid tantsumänge, tehakse rohkelt rütmiharjutusi, arendatakse koordinatsiooni. Esimese aasta lõpuks omandavad lapsed põhisammud ja ka mõned lihtsamad figuurid eelpool mainitud tantsudes. Lastel puuduvad kindlad partnerid. Kevadel osalevad lapsed oma esimesel proovivõistlusel.

Lapsed 2. aasta

Alates teisest aastast toimub nädalas 2-3 korda 1,5-tunnine treening. Lapsed alustavad võistlemist alaliidu algajate võistlustel. Õpitakse edasi 6 tantsu: aeglane valss, viini valss, quickstep, samba, cha cha cha ja jive, kuid juba põhjalikumalt, alustatakse lihtsamate järjekordade tantsimist. Alustatakse üleminekupunktide kogumist, et saada kõrgemeasse tasemeklassi: A2, edasi A4, edasi A6 ja siis juba E klassi.

Edasijõudnud

Edasijõudnud lapsed võivad klubiga liituda igal ajal. Võtke meie treeneritega ühendust ja leiame teile sobiva aja ja grupi millega liituda!

Võta meiega ühendust!

E, D klass

Pärast algajate võistlustel osalemist jõuavad tantsijad E klassi. Selles klassis tantsitakse endiselt 6 tantsu, kuid õpitakse juurde keerulisemaid figuure. Alustatakse tutvumist uute tantsude - tango ja rumbaga. Pööratakse rohkem tähelepanu tantsijate kui sportlaste füüsilisele vormile. Treeningud E ja D klassis toimuvad 4 korda nädalas, 2 LA- ja 2 ST-tantsudes, kuna ka võistlused toimuvad eraldi Ladina-Ameerika tantsudes ja standardtantsudes. Alates E klassist osalevad paarid juba ka Eesti Karikavõistlustel. E ja D klassis toimub õpetamine baasõpikute alusel, seega tantsitakse ainult standardiseeritud figuure.

C, B, A, S klass

Kui tantsupaar on jõudnud C klassi õpitakse juurde veel 2 tantsu: aeglane fokstrot ja Paso Doble. Kokku tantsitakse 10 erinevat tantsu: 5 ST ja 5 LA. Ka tantsude lõikes muutub programm laiemaks - võib tantsida kõiki figuure. Treeningud toimuvad 4-5 korda nädalas. Tantsupaarid osalevad kindlasti juba Eesti Meistrivõistlustel ja erinevatel rahvusvahelistel võistlustel väljaspool Eestit.


Tantsuklubi Tango korraldab oma tantsijatele ka suviseid treeninglaagreid, mis toimuvad üldjuhul väljaspool Tartut.

Tantsusport
Tantsusport
Tantsusport