• Meespartnerite otsing
  • Naispartnerite otsing

Otsin partnerit hobirühma Tallinnas. Olen 168 cm pikk. Partner võiks olla 35-55 aastane.

Otsin partnerit seltskonnatantsu algajate kursusele minekuks Tallinnas. Minu pikkus 164 cm. Partner võiks olla vanuses 67-75

Otsin partnerit seltskonnatantsu kursusele 1x nädalas. Alustada võiks algajate rühmast. Minu pikkus 165 cm. Parneri vanus võiks olla 50-55.

Olen 68-aastane (180/90) keskmist kasvu, heledamat verd (aga, mitte päris blond), heatahtlik, sõbralik Raplamaa mees. Otsin endast mõned aastad nooremat, saledat või saledamat naist. Soov oleks õppida seltskonnatantsu. Käia kusagil klubis seda õppimas ja end täiendamas. Olen kunagi väga ammu, käinud Nõmme kultuurikeskuses tantsimas. Ja kunagi ka veidi aega Pirital. Ja praegu mõned korrad Nõmme kandis. Kuid, mul pole kahjuks sobivat tantsupartnerit. Tantsimise kohti on erinevaid Nii Tallinnas, Harjumaal, kui ka Raplamaal. Nii, et otsitav võikski olla kas Tallinnast, Sakust, või mujalt Harjumaalt või Raplamaalt. Ilusat talve jätku!

Otsin esinduslikku, pikemat kasvu ja saledat naispartnerit Tallinnas(46 - 55a) seltskonnatantsu, bachata või arg. tango treenimiseks. Endal mõningane kogemus neis stiilides olemas, aga soov saavutada tõeline virtuoossus!

Otsin naispartnerit seltskonnatantsu kursusele vanusest olenemata. Ise olen pensionär ,177 cm pikk

Otsin naispartnerit (soovitavalt üle 55 a) seltskonnatantsu algkursusele Tsirguliinas al. 12 jaanuartist. Olen 182 cm pikk ja 102 kg kaaluga.