• Meespartnerite otsing
  • Naispartnerite otsing

Otsin partnerit seltskonnatantsu kursusele 1x nädalas. Alustada võiks algajate rühmast. Minu pikkus 165 cm. Parneri vanus võiks olla 50-55.

Otsin varem tantsimisega tegelenud meespartnerit, et käia Tallinnas hobigrupis võistlustantsu trennis. Olen 168 cm pikk. Partner võiks olla vanuses 35-55.

Tere. Otsin meespartnerit seltskonnatantsu trennidesse, hobirühma (ideaalis ka bachatasse/salsasse). Olen ise 175 cm pikk ja vanust 46. Meespartner võiks olla alates ca. 185 pikk ja vanus ca. 35-55 a. Võiks olla mõningase tantsukogemusega, aga võime alustada ka algajatest (olen ise tantsimisega tegelenud). Asukoht - Tartu trennid. Ilusat talve!

Sooviks leida toredat vanemat meest tantsukursustele minekuks, vanuses 65 kuni 72, peotants algajatele, eesmärk oleksselgeks saada pôhitantsud. Kord nädalas trennid. Sobib kesklinn, Nomme ja Kadriorg. Ei pea olema kogemust enne. Aga voib,loomulikult. :-)

Otsin esinduslikku, pikemat kasvu ja saledat naispartnerit Tallinnas(46 - 55a) seltskonnatantsu, bachata või arg. tango treenimiseks. Endal mõningane kogemus neis stiilides olemas, aga soov saavutada tõeline virtuoossus!

Otsin naispartnerit seltskonnatantsu kursusele vanusest olenemata. Ise olen pensionär ,177 cm pikk

Otsin naispartnerit (soovitavalt üle 55 a) seltskonnatantsu algkursusele Tsirguliinas al. 12 jaanuartist. Olen 182 cm pikk ja 102 kg kaaluga.

Otsin partnerit koos tantsimiseks ja harjutamiseks. Põhiliikumised on mul selged, kuid võin alustada ka päris nullist. Olen 58 aastane, pikkus 177 cm.

Sooviks seltskonnatantsu kursuse jaoks tantsupartnerit. 44a

Otsin vaba partnerit tantsude jaoks. Endale meeldib Thai-Chi, kus on kooskõlastatud nii sportlikud liigutused kui ka tants. Väga proff selles ei ole aga ikka. Olen 41-aastane kuigi näen noorem välja.